Pierwsza jakość i reputacja

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWęglan wapnia

Nano wytrącony węglan wapnia, Nano CaCO3 NCC-602 do kleju

dobra jakość Termoizolator PVC na sprzedaż
Dziękuję za współpracę w tych latach. Dobra jakość i terminowość dostawy nas usatysfakcjonowały.

—— Piotr

Próbka przed wysyłką została potwierdzona. Dla stabilnej jakości z ostatnich dwóch lat, nasz klient zgadza się na wysyłkę bezpośrednio z kolejnego zamówienia.

—— Mr.Lee

Wzór na dopasowanie PVC jest OK. Dziękujemy za przeniesienie naszych techników do naszej fabryki, aby dostosować formułę i test w terenie.

—— Pan Trung

Im Online Czat teraz

Nano wytrącony węglan wapnia, Nano CaCO3 NCC-602 do kleju

Chiny Nano wytrącony węglan wapnia, Nano CaCO3 NCC-602 do kleju dostawca
Nano wytrącony węglan wapnia, Nano CaCO3 NCC-602 do kleju dostawca Nano wytrącony węglan wapnia, Nano CaCO3 NCC-602 do kleju dostawca Nano wytrącony węglan wapnia, Nano CaCO3 NCC-602 do kleju dostawca Nano wytrącony węglan wapnia, Nano CaCO3 NCC-602 do kleju dostawca

Duży Obraz :  Nano wytrącony węglan wapnia, Nano CaCO3 NCC-602 do kleju

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: FUJIAN, CHINY
Nazwa handlowa: NCC
Orzecznictwo: ISO9000
Numer modelu: NCC-602

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 16,000 kg
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Torba tkana 25kgs
Czas dostawy: 10-14 dni roboczych
Możliwość Supply: 6000m na ​​miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
aplikacji: silikon, pokrycie, poliuretan, żywica epoksydowa i inne uszczelnione kleje strukturalne Zaletą: NCC-602 nadaje klejowi dobre właściwości wzmacniające, wiążące, płynące i tiksotropowe.
Charakterystyka: Sprawia, że ​​klej ma wysoką wytrzymałość na rozciąganie, wysokie wydłużenie, dobrą przyczepność i d Funkcje: Może poprawić wydłużenie i siłę kohezyjną, i ma wysoki współczynnik odzyskiwania elastyczności.

Węglan wapnia Nano, nano wytrącony węglan wapnia, Nano CaCO3 NCC-602 dla kleju

Zastosowanie węglanu nano-wapnia NCC-602:

Nano węglan wapnia NCC-602 jest głównie stosowany w silikonach, powłokach, poliuretanowych, epoksydowych i innych szczelnych klejach strukturalnych.

Znaki węglanu nanocząstek NCC-602:

Nanowy węglan wapnia NCC-602 do uszczelniaczy wykorzystuje unikalną technologię obróbki powierzchni, specjalną obróbkę aktywującą powierzchnię. Ma on kompletną strukturę kryształu sześciennego, o mniejszych rozmiarach cząstek i dużej powierzchni właściwej oraz dobrej zdolności do dyspergowania, z efektem wielkości nanometrowej, efektem powierzchniowym i niewielkim może znacznie poprawić wytrzymałość na pękanie na rozciąganie produktu, wydłużenie i siłę kohezji, i ma wysoka szybkość odzyskiwania elastycznego. Dobra dyspersja, dobra wydajność przetwarzania.

Nano węglan wapnia NCC-602 nadaje klejowi dobre właściwości wzmacniające, wiążące, płynące i tiksotropowe. Powoduje to również, że klej ma wysoką wytrzymałość na rozciąganie, wysokie wydłużenie, dobrą przyczepność, dobrą tiksotropię.

Różnica węglanu nano-wapnia i ciężkiego węglanu wapnia:

Proces produkcji węglanu wapnia nanometrów wykorzystuje głównie metodę karbonizacji, która składa się głównie z metody okresowego nawęglania, metody ciągłego natryskiwania metodą karbonizacji i metody karbonizacji supergrawitacji, której rozmiar cząstek mieści się w przedziale 10-100 nm.

Proces produkcji ciężkiego węglanu wapnia to przede wszystkim kruszenie, ultradrobne kruszenie, sortowanie i modyfikacja powierzchni.

Główną różnicą między nimi jest rozmiar cząstek.

Nanowy modyfikator prądu wapniowego w zależności od jego struktury i właściwości można podzielić na środek powierzchniowo czynny, środek sprzęgający, polimer i substancje nieorganiczne, głównie w celu uzyskania pełnego efektu nano-nanometrycznego węglanu wapnia, poprawiając jego dyspersję w kompozytach, wzmocniony powinowactwo organizmu, poprawa wydajności materiałów wypełniających z węglanu nano-wapnia, musi przyjąć skuteczną technologię modyfikacji i metody modyfikacji powierzchni w celu modyfikacji powierzchni, a następnie rozszerzyć, aby rozszerzyć swoją domenę zastosowań,

Nanometanowy węglan wapnia był używany przez 50 lat w innych krajach. Jest szeroko stosowany w gumie, tworzywach sztucznych, papierach, materiałach budowlanych, tuszach, powłokach, masach uszczelniających i klejach.

Specyfikacje węglanu nano-wapnia NCC-602:

Nazwa produktu Nano Węglan wapnia NCC-602
Numer Pozycja Specyfikacja
1 Wygląd biały proszek
2 Rozmiar cząstek (nm) 20-50
3 Powierzchnia (BET) (m2 / g) ≥35
4 Białość (%) ≥92
5 Kształt cząstek Sześcienny
6 PH 8,0-9,5
7 Zawartość wilgoci (wt) (%) ≤0,5
8 Absorpcja oleju (ml / 100g) ≤25
9 CaCO3 (wag.) Sucha baza (zmodyfikowana) (%) ≥95
10 Zawartość MgO (wt) (%) ≤ 0,8
11 Zawartość Al2O3 + Fe2O3 (wt) (%) ≤ 0,3
12 Nierozpuszczalne w HCL ≤ 0,3
13 Czynność % ≥99
14 Konsystencja (cm) 9

Pakowanie i przechowywanie węglanu nano-wapnia NCC-602:

Worek tkany 25kgs z wewnętrzną folią z tworzywa sztucznego. Przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, przechowywać w chłodnym, suchym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Trwałość nanowapniowego węglanu NCC-602:

Co najmniej 2 lata, gdy są przechowywane w zamkniętych opakowaniach w wyżej wymienionych warunkach.

Szczegóły kontaktu
Xiamen Haitaida Import and Export Co., Ltd

Osoba kontaktowa: linbijuan

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)